Dolar 31,0795
Euro 33,7034
Altın 2.023,53
BİST 9.347,17
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 16°C
Az Bulutlu
İstanbul
16°C
Az Bulutlu
Cum 18°C
Cts 18°C
Paz 14°C
Pts 13°C

Voleybol: Haftanın programı

Voleybol Vodafone Sultanlar Ligi’nde 12’nci hafta, AXA Sigorta Efeler Ligi’nde ise 11’inci hafta karşılaşmaları yapılacak.

Voleybol: Haftanın programı
7 Aralık 2023 11:01
29

Voleybol Vodafone Sultanlar Ligi’nde 12’nci hafta, AXA Sigorta Efeler Ligi’nde ise 11’inci hafta karşılaşmaları yapılacak.

Sultanlar Ligi’nin 12’nci haftasındaki Vakıfbank-Eczacıbaşı Dynavit maçı, FIVB Kulüpler Dünya Şampiyonasının tarihlerine denk geldiği için iki kulübün anlaşması üzerine 25 Ekim Çarşamba günü oynandı.

Karşılaşmada VakıfBank, Eczacıbaşı Dynavit’i 25-23, 25-20 ve 25-22 set sonuçlarıyla 3-0 mağlup etmeyi başardı.

Liglerde maç programı şöyle:

Sultanlar Ligi

Yarın:

19.00 PTT- Aydın Büyükşehir Belediyespor (Ankara TVF Ziraat Bankkart)

9 Aralık Cumartesi:

14.00 Sarıyer Belediyespor-Kuzeyboru (İstanbul Bahçeköy Orman Fakültesi)

14.30 Türk Hava Yolları- Fenerbahçe Opet (İstanbul Burhan Felek Vestel)

15.00 Nilüfer Belediyespor-Karayolları (Cengiz Göllü)

17.00 Galatasaray Daikin- Çukurova Belediyespor (İstanbul Burhan Felek Vestel)

18.00 Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop- Beşiktaş AYOS (Antalya Süleyman Evcilmen)

Efeler Ligi

9 Aralık Cumartesi:

14.00 Bigadiç Belediyespor-Ziraat Bankkart (Balıkesir Bigadiç Şehit Okan Dinçer)

10 Aralık Pazar:

13.00 TÜRŞAD-RAMS Global Cizre Belediyespor (Bitlis Adilcevaz)

14.00 Spor Toto-Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor (Ankara TVF Ziraat Bankkart)

14.00 Fenerbahçe Parolapara- Bursa Büyükşehir Belediyespor (İstanbul Burhan Felek Vestel)

14.00 Brand Group Alanya Belediyespor-Galatasaray HDI Sigorta (Antalya Alanya Atatürk)

17.00 Develi Belediyespor- Arkas Spor (Kayseri Develi Murat Kocatürk)

27 Aralık Çarşamba:

17.00 Halkbank- Hatay Büyükşehir Belediyespor (Ankara TVF Ziraat Bankkart)

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.